רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

טיפולים

טיפול רפלקסולוגיה עד הבית

תזמינו טיפול רפלקסולוגיה עד הבית תוכלו לבחור ממגוון רחב של טיפולים מסוגים שונים. הטיפולים נבדלים זה מזה בעצימות ובאופי המגע, באזור המטופל או בציוד נוסף המשולב בעיסוי. המטפלים המקצועיים יעניקו לכם עיסוי משחרר באוירה שקטה ונעימה בביתכם או במקום הארוע ובסיומה תתמלאו באנרגיות חדשות.

 

עיסוי באבנים חמות

טיפול באבנים מעורר זרימת אנרגיה כאשר החום שאצור באותם האבנים מחלחל אל רקמות העור ואל האיברים הפנימיים. לעיסוי באבנים ישנה השפעה חזקה על הגוף.

 מסאז' זוגי בבית

עיסוי זוגי

המתנה האולטימטיבית ליקירים שלכם ולזוגות אוהבים. העיסוי נעשה בקצב איטי ומפנק והוא משלב מספר טכניקות במטרה להעצים את תחושת הפינוק והמרגוע.

 

עיסוי משולב

בדרך כלל יכלול עיסוי שבדי ובנוסף לכך טכניקות עיסוי הלקוחות מסגנונות נוספים. מדובר בטיפול מפתיע, לא שגרתי וגמיש בהתנהלותו.

 

עיסוי פנים וקרקפת

טיפול ממוקד ומפנק במיוחד החולש, כמובן, על פני הקרקפת והפנים וכן על הצוואר, הגרון והכתפיים. העיסוי נועד לשחרר ממתחים ולרענן באמצעות משחות ושמנים עדינים.

 

עיסוי רקמות עמוק

מתמקד בשכבות העמוקות של רקמות הגוף והשרירים במטרה להביא לאיזון פיזי ולשחרר אזורים בגוף שבהם ישנן חסימות אנרגטיות. הרפיה והרגעת מתחים מצטברים.

 

רפלקסולוגיה

reflexology at dream massage

מתבסס על לחיצות ועיסויים של הנקודות והאזורים הרגישים בעיקר בכפות הרגליים, ומתוך כך להשפיע על מערכות הגוף בכללותן.

 עיסוי תאילנדי

thai massage at dream massage

טיפול דינאמי ומניע המיועד להגביר את מידת הגמישות ואת היכולות האתלטיות באמצעות מתיחות גפיים והגברת כושר התנועתית במפרקים.

 

עיסוי שוודי

swedish massage at dream massage

מבין כל העיסויים הקיימים והמוכרים, עיסוי שוודי הוא, ככל הנראה, שיטת הטיפול המבוקשת ביותר על ידי רוב המטופלים, בין אם לצורך רפואי ובין אם ��שם פינוק ומרגוע.

 

איורווידה

ayurveda at dream massage

עיסוי עדין ועוטף עם כשני ליטר שמן שומשום חם שנשפכים על הגוף. משיכת השמן על הגוף מפזרת את החום מורידה את רמת המתח ומרגיעה את השרירים.

טיפול רפלקסולוגיה עד הבית