רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

עיסוי זוגי

הזמינו עיסוי זוגי עד הבית

עיסוי זוגי עד הבית הוא לאו דווקא טיפולי במהותו, אלא סוג של בילוי המאפשר למטופלים לחלוק בינם לבין עצמם זמן איכות באווירה שלווה ורומנטית.

הטיפול הזוגי מתבצע על גבי שתי מיטות המסודרות באופן שמאפשר לבני הזוג להחליף קשר עין, תקשורת מילולית, ובהתאם לרצון, גם קשר פיזי.

המרחב בו מתקיים העיסוי  באירועים הוא בעל אווירה נקייה ורומנטית, מואר בתאורה עמומה או באמצעות נרות, ומדיף קטורת ריחנית ונעימה.

המוסיקה שמושמעת חרישית ברקע נקבעת על פי בחירת בני הזוג ובהתאם למצב הרוח ולרמה האנרגטית.

עיסוי זוגי משלב, בדרך כלל, אלמנטים הלקוחים ממספר טכניקות עיסוי, אולם כאלה אשר נחשבים לנעימים במיוחד, ושיש בהם כדי להעצים את תחושת הפינוק והמרגוע. העיסוי מתבצע בשילוב שמנים ארומאטיים, קצב הטיפול הוא איטי, והוא נטול כל "פרוצדורה", בשונה ממרבית העיסויים המוכרים.

הטיפול זורם לאורכו ולרוחבו של הגוף, סדר ההתקדמות מתון, אך אינו בהכרח ידוע מראש, אין כל מחויבות להתאמה בין צד א' לבין צד ב'. צמד המטפלים בעיסוי הזוגי קשוב במלוא תשומת הלב לזוג המטופלים שמתענגים באותה עת.

עיסוי זוגי עד הבית נחשב כמתנה קלאסית לרגל יום הולדת, יום נישואין או לכבוד כל אירוע שבו יש עניין לשמח ולהעניק חוויה קסומה לצמד אנשים. מאחר ואין, כפי שנאמר, סטנדרט כלשהו להתנהלות של עיסוי זוגי, ניתן לקיים מגוון רחב של "חבילות" עיסוי זוגי, השונות האחת מהשנייה בסגנון ובמתכונת.

בין העיסויים הזוגיים הנפוצים ישנם: עיסויים קלאסיים, עיסויים הכוללים ארוחה רומנטית ויין, עיסויים המשלבים מעבר בין מתקני ספא ועוד סוגים נוספים של שילובים אטרקטיביים. ההרגשה שממנה יוצאים בתום עיסוי זוגי עד הבית היא, בדרך כלל, כזו שמשאירה טעם של עוד, ולא תמיד עומדת הסבלנות להמתין עד לסבב העינוגים הבא.

טיפולים נוספים

 

איורווידה

ayurveda at dream massage

עיסוי עדין ועוטף עם כשני ליטר שמן שומשום חם שנשפכים על הגוף. משיכת השמן על הגוף מפזרת את החום מורידה את רמת המתח ומרגיעה את השרירים.

 

עיסוי שוודי

swedish massage at dream massage

מבין כל העיסויים הקיימים והמוכרים, עיסוי שוודי הוא, ככל הנראה, שיטת הטיפול המבוקשת ביותר על ידי רוב המטופלים, בין אם לצורך רפואי ובין אם לשם פינוק ומרגוע.

 

עיסוי תאילנדי

thai massage at dream massage

טיפול דינאמי ומניע המיועד להגביר את מידת הגמישות ואת היכולות האתלטיות באמצעות מתיחות גפיים והגברת כושר התנועתית במפרקים.

 

הזמינו עיסוי זוגי עד הבית