רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

עיסוי מקצועי עד הבית

הזמינו מסאז עד הבית

רוצים לשחרר את השכמות התפוסות מרוב ישיבה? את שרירי הרגלים התפוסים? או פשוט לפנק את עצמכם או את היקרים לכם?

ב'דרים מסאז' ניתן להזמין עיסוי טיפולי מקצועי עד הבית או לכל מקום אחר המתאים עבורכם.

טיפולים

 שילוב של מסאז' בימי כיף או אירועים יכניס עניין לאירוע ויגרום לכולם לצאת ממנו עם חיוך על הפנים. צוות המטפלים של דרי מסאז עד הבית יגיע עד אליכם לכל מקום שתבקשו עם הציוד הנדרש וישמח להעניק עיסוי מקצועי למשתתפים

   מה חושבים עלינו?

לקוחות שזכו לעיסוי מקצועי מצוות המטפלים המומחה בדרים מסאז' מספרים כיצד הרגישו אחרי הטיפול. במידה ויש לכם צורך

 מיוחד בשל רגישות או בעיית בריאות מיוחדת צרו עמנו קשר

עיסוי רקמות עמוק

מתמקד בשכבות העמוקות של רקמות הגוף והשרירים במטרה להביא לאיזון פיזי

ולשחרר אזורים עם חסימות אנרגטיות וכן להרגעת מתחים מצטברים

עיסוי משולב

"עיסוי כבקשתך" עם אלמנטים ממספר שיטות טיפול. בדרך כלל יכלול עיסוי שבדי וסגנונות נוספים כמו רפלקסולוגיה או עיסוי תאילנדי

  עיסוי זוגי

עיסוי זוגי הוא לאו דווקא טיפולי במהותו, אלא סוג של בילוי המאפשר למטופלים לחלוק בינם לבין עצמם זמן איכות באווירה שלווה

ורומנטית

עיסוי שוודי

נעשה בשילוב שמנים ארומטיים חמימים, ומתוך מודעות לאנטומיה והפיזיולוגיה. העיסוי מתייחס למערכת השלד והשרירים בעוצמה ובעומק הנדרשים.

מסאז' בימי כיף ואירועים

טיפול מפנק הוא חוויה נעימה לכולם. כל אחד לבטח ימצא לפחות סוג טיפול אחד שיגרום לו הנאה. לכן, שילוב של מסאז' בימי כיף או אירועים יכניס עניין לאירוע ויגרום לכולם לצאת ממנו עם חיוך על הפנים. צוות דרים מסאז/ יגיע עד אליכם לכל מקום שתבקשו ויכולים להשתלב היטב בכל אירוע. גם בבית שלכם ניתן ליצור את האוירה המתאימה. הצוות שלנו יגיע עם כל הציוד שיהפוך את אחת הפינות או החדרים בבית שלכם בעזרת נרות ריחניים, קטורת, מוזיקה ועוד הפתעות לחדר רגוע המתאים לטיפולים ומסאז'ים מקצועיים ומפנקים.

 אירוע משפחתי או מסיבות חברים

רבים מחפשים לצקת תוכן, עניין והנאה אל תוך אירועים משפחתיים או אירועים לכבוד החברים כמו מסיבת יום הולדת, מסיבה לכבוד יום נישואין עגול או מסיבת רווקות. צוות המעסים שלנו ישמח להגיע עד אליכם, בין אם הביתה, אל הצימר או אל הוילה בהם נערך האירוע ולהעניק זמן קסום של פינוק לכל המשתתפים. כך יהפוך האירוע מנחמד וחביב לאירוע מיוחד ממנו יצא כל אחד מהמשתתפים בתחושה שחווה באירוע משהו שכבר מזמן רצה לחוות אך לא הרשה לעצמו או פשוט לא הספיק. ניתן להפוך את העיסויים לחלקו המרכזי של האירוע אך ניתן לעשות אותם גם בנישה נפרדת של הבית כך שכל אורח יוכל לקבל עיסוי אם ירצה בכך וזאת מבלי להפריע לפעילויות או לשאר הארוע להתנהל. כך ניתן להוסיף מעט 'פלפל' שהאורחים יחושו בו רק כאשר הם עצמם יגשו לפינת הטיפולים ולא מעבר לכך.

 כיף ופינוק גם במקום העבודה

ימי כיף הם ימים מיוחדים במקום העבודה, ימים שלהם מחכים העובדים במשך כל השנה. מה דעתכם ללכת עד הסוף ולהפתיע את העובדים עם פינוק אמיתי ולא עם עוד יום הישרדות בטבע? הרי הפינוק והמנוחה הם מה שעובדיכם זקוקים לו יותר מכל ואלה ימלאו היטב את המצברים שלהם. צוות של דרים מסאז' יגיע עד למקום העבודה או למתחם הארוע ויעניק לכל עובד את הטיפול שיתן לו זמן מנוחה אמיתי. העובדים יעריכו זאת מאוד. תוכלו להזמין צוות מטפלים גדול אם מדובר על יום פינוק לכל החברה או חלק גדול ממנה או לחילופין להזמין בכל פעם צוות מטפלים מצומצם ולהעניק יום מפנק למחלקה אחת או צוות אחד. הטיפול יכול להינתן במתחם הארגון או בכל מקום אחר אם ניתן במסגרת ארוע חיצוני.

 

בהתאם למצב הרוח ולרמה האנרגטית

עיסוי זוגי משלב, בדרך כלל, אלמנטים הלקוחים ממספר טכניקות עיסוי, אולם כאלה אשר נחשבים לנעימים במיוחד, ושיש בהם כדי להעצים את תחושת הפינוק והמרגוע. העיסוי מתבצע בשילוב שמנים ארומאטיים, קצב הטיפול הוא איטי, וה

על פי מחקרים רבים נמצא כי המוטיבציה של העובדים היא אחד הפרמטרים להצלחה של חברה וזאת בשל העובדה כי היא

מובילה לעליה בתפוקה. השקעה כזו ויוזמה של ימי כיף כאלה, בסדר גודל כזה או אחר, תיטיב גם עם העובדים וגם עם החברה

עיסוי זוגי

עיסוי זוגי הוא לאו דווקא טיפולי במהותו, אלא סוג של בילוי המאפשר למטופלים לחלוק בינם לבין עצמם זמן איכות באווירה שלווה ורומנטית

הטיפול הזוגי מתבצע על גבי שתי מיטות המסודרות באופן שמאפשר לבני הזוג להחליף קשר עין, תקשורת מילולית, ובהתאם לרצון, גם קשר פיזי

 המרחב בו מתקיים העיסוי הוא בעל אווירה נקייה ורומנטית, מואר בתאורה עמומה או באמצעות נרות, ומדיף קטורת ריחנית ונעימה

 "מסאז' מהנה, נינוח ומשחרר"

מיכל, חיפה: כבר מזמן רציתי לפנק את עצמי עם מסאז' אך תמיד נרתעתי לעשות זאת במקום זר. לכן, שמחתי לקבל ליום הולדת טיפול של 'דרים מסאז' הניתן בבית. המסאז' בבית היה מהנה, נינוח ומשחרר.

  "שחרור והקלה משמעותית בכאבים"

ירון, תל אביב: העיסוק האינטנסיבי שלי בפיתוח שרירים גרם לי כאבים בשרירים ואף בשלד. לאחר מספר טיפולי עיסוי רקמות עמוק של 'דרים מסאז' אני חש עד עכשיו 

  רור והקלה משמעותית בכאבים

"בחודשי הריון מתקדמים…נהניתי מכל רגע"

תמי, רחובות: אני נמצאת בחודשים המתקדמים להריון ובחרתי לפנק את עצמי עם טיפול של דרים מסאז עד הבית כי ידעתי שהעיסוי ניתן בבית ועם כובד התנועה שלי זה משמעותי… נהניתי מכל רגע והעיסוי נעשה בעדינות.

 "עיסוי משולב הרגיע אותי, שחרר כאבים ומתחים נפשיים"

שירי, אשקלון: לפני חודשיים ילדתי. חברה שלחה לי שובר מתנה של דרים מסאז. הופתעתי עד כמה עיסוי משולב הרגיע אותי, שחרר כאבים ומתחים נפשיים והכניס בי כוחות מחודשים להמשיך את היום (והלילה…).

 "עיסוי זוגי של דרים מסאז'…נתן לנו רגע של שקט בתוך הבלגן"

דני ויעל, נהריה: לפני החתונה קיבלנו במתנה עיסוי זוגי של דרים מסאז. יעל במיוחד נרגעה אחרי הטיפול וההכנות לחתונה קיבלו אצלה יותר פרופורציות. זה היה בדיוק במקום ונתן לנו רגע של שקט בתוך הבלגן.

 

הזמינו מסאז עד הבית