רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

עיסוי משולב

הזמינו עיסוי משולב

אם הסקרנות הובילה אתכם להתעניין בשיטת העיסוי המשולב, הרשו לנו, לצוות DreaMassage להכריז עליכם כעל מלכי המתפנקים.

למען ההבהרה, נספר כי עיסוי משולב כולל מספר סגנונות טיפול ואלמנטים נוספים, כגון עיסוי רקמות עמוק או ארומתרפיה (שמנים אתרים) לפי צורך ורצון המטופל.

שיטת הטיפול המשולב מזכירה במהותה את אותו עיסוי הניתן לספורטאים, כאשר על פי רוב, עיסוי השוודי משמש כציר העיקרי של הטיפול, ואליו משולבים אותם סגנונות ואלמנטים נבחרים נוספים.

רמת הגמישות של עיסוי משולב היא הגבוהה ביותר, מכאן שניתן להתאימו באופן המיטבי ביותר לפי רצון המטופל. הטיפול המשולב כולל, בין השאר, לחיצות בעוצמות ובקצבים משתנים, הנעות מפרקים, מתיחות כל שרירי הגוף, תנועות נמרצות ומרגיעות, וכל זאת, תוך כדי משיכת הגוף בשמן להשגת עונג צרוף ומושלם.

כל אזור בגוף מקבל עיסוי שמיועד לטיפול בבעיה מסוימת, והכל לפי צורך הגוף ועל פי תחושות המטופל.

עיסוי משולב מביא לשיחרור מתח הנוצר בשרירים ולחידוש זרימת האנרגיה, והודות לכך, זוכים לדרור גם הרבדים המנטליים, קרי התהליכים המחשבתיים והיכולות הנפשיות להתמודדות עם מצבי החיים השונים, למשל, מצבי חרדה, מתח ודיכאון.

המטופלים נהנים מחווית טיפול המקנה תחושת רוגע ונינוחות שמאפשרת חזרה לשגרת החיים ברמת חיוניות גבוהה ובכוחות מחודשים.

טיפולים נוספים

 איורווידה

ayurveda at dream massage

עיסוי עדין ועוטף עם כשני ליטר שמן שומשום חם שנשפכים על הגוף. משיכת השמן על הגוף מפזרת את החום מורידה את רמת המתח ומרגיעה את השרירים.

 

עיסוי שוודי

swedish massage at dream massage

מבין כל העיסויים הקיימים והמוכרים, עיסוי שוודי הוא, ככל הנראה, שיטת הטיפול המבוקשת ביותר על ידי רוב המטופלים, בין אם לצורך רפואי ובין אם לשם פינוק ומרגוע.

 

עיסוי תאילנדי

thai massage at dream massage

טיפול דינאמי ומניע המיועד להגביר את מידת הגמישות ואת היכולות האתלטיות באמצעות מתיחות גפיים והגברת כושר התנועתית במפרקים.