רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

עיסוי פנים וקרקפת

הזמינו עיסוי פנים

לעיתים התחושה האישית או הסיטואציה היא כזו, שלא נח או שלא מתאפשר להיחשף לקבלת עיסוי קלאסי הכולל את כל הגוף. או לחילופין, יתכן מצב שבו קיים רצון למזג בין עיסוי מקומי ומצומצם לבין טיפול פנים המשלב תכשירים קוסמטיים או משחות המקובלות לשימוש באזורים עדינים במיוחד.

אנו ב- DreaMassage מודעים היטב לכך, ויכולים להרגיע ולבשר לכם, שייתכן אף שהוויתור על עיסוי כל הגוף לטובת עיסוי איזור הפנים יצא, בסופו של דבר, משתלם ומענג ביותר.

עיסוי פנים, כולל על פי רוב גם טיפול בקרקפת, באזור הצוואר, בגרון וברום הכתפיים. העיסוי מתחיל בניקוי יסודי של העור, ולאחר מכן, בא שלב של מריחת משחות וקרמים משובחים לכיסוי האזורים הנחשפים לעיסוי. עיסוי הפנים מתבצע על פני האזורים המשומנים על ידי תנועות רכות ומעגליות וכן על ידי עיסוי עמוק של השרירים באמצעות הפעלת לחץ ותנועות מבוקרות, תוך מודעות גבוהה למיקום השרירים ולרגישותם. טכניקות עיסוי אלו גורמות להרפיית השרירים, לשחרור מתחים שהצטברו לאורך הזמן, ונוסף על כך, להמרצה של זרימת הדם בפלג הגוף הסמוך לראש ולפנים.

עם תום הטיפול צפויה תחושה פיזית טובה, וכן תחושת רוגע כללית בכל מערכות הגוף. הדבר נובע מכך שבאזור הפנים והראש מרוכזים מוקדים עצביים חשובים וגם מוקדי החישה העיקריים שלנו. עיסוי הפנים, נחשב במסגרת כלל שיטות העיסוי לגולת הכותרת, מתוך כך שמדובר בשלב הנעים ביותר, ומתוך ההכרה במורכבות הרגשית והתחושתית שסביב הפנים והקרקפת.

טיפולים נוספים

 

איורווידה

ayurveda at dream massage

עיסוי עדין ועוטף עם כשני ליטר שמן שומשום חם שנשפכים על הגוף. משיכת השמן על הגוף מפזרת את החום מורידה את רמת המתח ומרגיעה את השרירים.

 

עיסוי שוודי

swedish massage at dream massage

מבין כל העיסויים הקיימים והמוכרים, עיסוי שוודי הוא, ככל הנראה, שיטת הטיפול המבוקשת ביותר על ידי רוב המטופלים, בין אם לצורך רפואי ובין אם לשם פינוק ומרגוע.

 

עיסוי תאילנדי

thai massage at dream massage

טיפול דינאמי ומניע המיועד להגביר את מידת הגמישות ואת היכולות האתלטיות באמצעות מתיחות גפיים והגברת כושר התנועתית במפרקים.

הזמינו עיסוי פנים