רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

עיסוי תאילנדי

הזמינו מסאז תאילנדי עד הבית

 

עיסוי תאילנדי זוהי טכניקת טיפול שיסודותיה באים, למרבה ההפתעה, מהודו, ועם הזמן התגבשה בתאילנד. שיטת העיסוי מבוססת בעיקרה על סדרות מובנות של מניפולציות, הכוללת מגוון רחב של מתיחות, הנעת מפרקים ולחיצות בעוצמות משתנות על אזורי גוף שונים. עיסוי תאילנדי עד הבית מתבצע בדרך כלל על מזרון, על מנת לאפשר למטפל למצות את מלוא הפוטנציאל שלו, קרי, העברת תנועה ומשקל באופן מיטבי. יחד עם זאת, במקרה הצורך, ניתן לבצע את הטיפול גם על מיטת טיפולים סטנדרטית.

בטבעו, עיסוי תאילנדי נחשב לעוצמתי ומניע, אולם, בהתאם לרגישות המטופל, אפשר לבצע את הטיפול גם באופן עדין ומתון יותר. בעקבות סדרה של עיסויים תאילנדיים, ניתן להגדיל את טווח התנועה של מפרקי הגוף, לשפר את הגמישות ולהקל על כאבים שנבעו מהעדר תנועה. גם בהיבט הנפשי, עיסוי תאילנדי יתרום לאיזון בתחושות הרגשיות, לשלווה ולרוגע.

כפי שאפשרי במרבית שיטות העיסויים, גם בעיסוי תאילנדי ניתן לבחור ולהתמקד ביתר תשומת לב באזור כלשהו של הגוף. למשל,עיסוי הראש והצוואר או עיסוי הגפיים התחתונות. על ידי כך, נשיג אפקט טיפולי ממוקד ובעל עוצמה, שהוכח כי רבים מהמטופלים מוצאים אותו כיעיל מאד עבורם.

מסאז תאילנדי, בגישתו המסורתית, מתבצע כאשר המטופל לבוש בבגדים קלים, והוא נעשה ללא שמני עיסוי. משך הטיפול הוא בין שעה וחצי לשעתיים, ולפעמים מעבר לכך. בעבור אותם מטופלים שחפצים לוותר על העקרונות הקשיחים של הגישה הטהורה, ניתן יהיה לשלב במהלך העיסוי אלמנטים הלקוחים מעיסויים בטכניקות אחרות, וכן, לחשוף את המטופל לשמנים מפנקים במשך העיסוי או לקראת סיומו.

אם נתבונן מהצד במהלכו של עיסוי תאילנדי מסורתי, יהיה קל ��הבחין בדמיון הרב שבין מנחי המטופל לבין תרגילי היוגה הקלאסיים. אולם יחי ההבדל הקטן – בעוד שביוגה המטופל הוא הדמות הפעילה, בעיסוי תאילנדי המטופל שוכב נינוח ופאסיבי, והכנסתו למנחים היוגיים נעשית על ידי המטפל. בשל עובדה זו, נהוג להגדיר את העיסוי התאילנדי בתור "יוגה לעצלנים".

טיפולים נוספים

 

איורווידה

ayurveda at dream massage

עיסוי עדין ועוטף עם כשני ליטר שמן שומשום חם שנשפכים על הגוף. משיכת השמן על הגוף מפזרת את החום מורידה את רמת המתח ומרגיעה את השרירים.

 

עיסוי שוודי

swedish massage at dream massage

מבין כל העיסויים הקיימים והמוכרים, עיסוי שוודי הוא, ככל הנראה, שיטת הטיפול המבוקשת ביותר על ידי רוב המטופלים, בין אם לצורך רפואי ובין אם לשם פינוק ומרגוע.

 

רפלקסולוגיה

reflexology at dream massage

מתבסס על לחיצות ועיסויים של הנקודות והאזורים הרגישים בעיקר בכפות הרגליים, ומתוך כך להשפיע על מערכות הגוף בכללותן.

הזמינו מסאז תאילנדי עד הבית