רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

רפלקסולוגיה

הזמינו טיפול רפלקסולוגיה עד הבית

העיקרון המנחה בשיטת העיסוי 'רפלקסולוגיה' מתבסס על כך שבכפות הרגליים והידיים טמון מיפוי לכל אברי גופנו. פירושו הלועזי של המושג רפלקסולוגיה הוא השתקפות. במקרה שלנו הכוונה היא כי כפות הרגליים והידיים הינם בבואה בא מיוצגים כל המערכות הפיזיולוגיות של גוף האדם. האבחון ברפלקסולוגיה עושה שימוש במראה ובתחושות אותם מזהה או חש המטפל בכפות הרגליים והידיים. על בסיס המשוב המתקבל ניתן לאתר את מקורן של הסימפטומים השונים בגוף ולרפא אותם.

הרפלקסולוגיה מוכרת במתכונתה המודרנית החל משנת 1913, כאשר נמצא שדרך יצירת מגע בכפות הרגליים והידיים ניתן להשפיע על מערכות הגוף ולהביא לריפוי. בהסתכלות לפי פילוסופיית המזרח, ניתן אף להצביע על קשר ישיר והדוק בין ארבעת האלמנטים שהם האוויר, האש, המים והאדמה לבין איברי הגוף עצמם.

הרפלקסולוגיה ההוליסטית רואה את הגוף כמכלול, ואף מצביעה על זיקה בלתי ניתנת להפרדה בין הגוף לנפש. לגוף יש כוחות ריפוי משל עצמו, ובאמצעות העיסוי, בין אם ברפלקסולוגיה או בכל אחת משיטות העיסויים האחרות, אנו בסך הכול נסייע לגוף לרפא את עצמו.

הטכניקה בגישת הרפלקסולוגיה מתבססת על לחיצות ועיסויים של הנקודות והאזורים הרגישים בכפות הרגליים, מתוך הנחה שעל ידי אותה מניפולציה, תושג השפעה חיובית על מצב האיזון של מערכות הגוף בכללותן. מעבר לתחושות המיידיות אותן ירגיש המטופל במהלך הטיפול עצמו, הרי שבנוסף לכך, עם הזמן, הוא ייהנה משיפור משמעותי בהרגשה הכללית, יחוש הקלה ורוגע בעת הנשימה, זרימת הדם תשתפר, מערכת העיכול תתפקד כראוי, ואף המערכת ההורמונאלית והמערכת החיסונית יזכו למידה ראויה של חיזוק.

טיפולים נוספים

טיפול רפלקסולוגיה עד הבית

איורווידה

ayurveda at dream massage

עיסוי עדין ועוטף עם כשני ליטר שמן שומשום חם שנשפכים על הגוף. משיכת השמן על הגוף מפזרת את החום מורידה את רמת המתח ומרגיעה את השרירים.

 

עיסוי שוודי

swedish massage at dream massage

מבין כל העיסויים הקיימים והמוכרים, עיסוי שוודי הוא, ככל הנראה, שיטת הטיפול המבוקשת ביותר על ידי רוב המטופלים, בין אם לצורך רפואי ובין אם לשם פינוק ומרגוע.

 

עיסוי תאילנדי

thai massage at dream massage

טיפול דינאמי ומניע המיועד להגביר את מידת הגמישות ואת היכולות האתלטיות באמצעות מתיחות גפיים והגברת כושר התנועתית במפרקים.

הזמינו טיפול רפלקסולוגיה עד הבית