רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

שובר מתנה

עיסוי מתנה: תמיד כיף לקבל

מתנות הן דבר נפלא אשר מכניס לנו מרץ ואנרגיות לחיים. מתנות מפתיעות ומפנקות הן נפלאות עוד יותר, אלה מתנות המתאימות לכל אחד, הרי מי מאיתנו לא אוהב פינוקים המיועדים במיוחד בשבילו? מי לא אוהב לקבל במתנה זמן מנוחה בו כל מה שהוא צריך לעשות הוא לשכב ברוגע ולהתמסר לטיפול מפנק? כזה הוא שובר המתנה של דרים מסאז', שובר המספק כיף ופינוק אמיתי לאנשים שאתם אוהבים. בנוסף, לא מדובר על טיפול בקליניקה או מכון אליהם תצטרכו לשלוח את יקיריכם. הטיפול מגיע אליהם עד הבית. עצם ההגעה עד הבית נותנת למטופל תחושה שהוא מיוחד ושמוכנים להשקיע בכדי להעניק לו את המתנה. כל שנדרש ממנו הוא להיות בבית, אנחנו כבר דואגים לשאר: מיטת טיפולים וכל פריט שייצור אוירה רגועה ונעימה: נרות, קטורת ריחנית, שמנים ארומטיים, מוזיקה נעימה ועוד.

שובר של  מסאז'- שובר שכולו חלום

דמייני לך את פניה של חברתך שתקבל את שובר המתנה של דרים מסאז ותוכל לבחור את הטיפול המתאים לה ביותר מתוך מגוון הטיפולים המוצעים. תאר לך עד כמה תשמח ותופתע בת זוגתך כשתגלה את היוזמה המבורכת של שובר מתנה לטיפול זוגי לשניכם או טיפול רק בשבילה. אין ספק כי חברך ישמח לצ'ופר מהנה לכבוד ההעסק החדש שהקים. תארו לכם את אחיכם ספורטאי העומד לפני תחרות לא פשוטה ומשמעותית עבורו- שובר מתנה באמצעותו יוכל לקבל טיפול מיוחד יהיה מתנה נהדרת לקראת האתגר העומד בפניו. הוא יזכיר לו שיש אנשים המעוניינים מאוד בהצלחתו. לכל אלה בדיוק מיועד שובר המתנה של מסאז' עד הבית. השובר המעניק טיפול בבית הוא מתנה שתתן לכל האנשים היקרים לכם הזדמנות להנות הנאה אמיתית ולעשות טוב לעצמם.

טיפולים מכל הסוגים

אנו בדרים מסאז' נשמח להעניק למקבל המתנה את הטיפול המתאים לו ביותר, מעיסוי שבדי עד תאילנדי ומעיסוי רקמות עמוק ועד רפלקסולוגיה. אנשים שונים זה מזה בהעדפות שלהם לגבי הטיפול אותו הם מעוניינים לקבל. יש האוהבים להרגיש מגע חזק ולחיצות, יש הנהנים ממגע עדין, יש כאלה האוהבים להרגיש את השמנים על גופם ויש כאלה המעדיפים עיסוי ללא שמנים. צוות המטפלים שלנו הוא גדול והמטפלים מתמחים בשיטות טיפול שונות. לכן שובר מתנה של דרים מסאז' מתאים לכולם. כל אחד יוכל למצוא מתוך מגוון רחב של שיטות טיפול את סוג הטיפול אליו הוא מתחבר במיוחד, ליידע אותנו מהו המקום בו הוא רוצה לקבל את הטיפול- הבית, מלון או צימר. אנו נגיע ונעניק את הטיפול לאדם שאתם אוהבים באוירה חגיגית ומפנקת. זו מתנה מהנה, שיוצרת זיכרון נעים ולא פחות חשוב: לא תופסת לאחר מכן מקום ומעלה אבק על גבי המדף.